Gradovi

Banjaluka: Vandali polupali prozore na objektu FK Rekreativo

Banjaluka: Vandali polupali prozore na objektu FK Rekreativo
Banjaluka: Vandali polupali prozore na objektu FK Rekreativo
D. Sladojević

BANJALUKA - Nepoznata osoba ili više njih polupali su prozore na prostorijama FK Rekreativo, u banjalučkom naselju Česma.

U ovom klubu štetu su procijenili na nekoliko stotina maraka, a o incidentu su obavijestili policiju, koja traga za vandalima.

Kako nam je potvrđeno, polupani su svi prozori na jednoj strani na spratu zgrade.

"Pripadnici policije obećali su nam da će u budućnosti obratiti posebnu pažnju na naš objekat i osobe koje se budu okupljale u njegovoj blizini. Nadamo se da se ovakve stvari neće dešavati u budućnosti", saopštili su iz Uprave FK Rekreativo.

U saopštenju se dodaje da su Uprava i članovi Rekreativa iznenađeni i ogorčeni atakom na objekat kluba, koji se od nastanka ističe svojim sportskim i društveno-humanitarnim radom.

Najčitanije