Gradovi

Banjaluka: Zlatnik pripao 11-godišnjem Sergeju Stojakoviću

Banjaluka: Zlatnik pripao 11-godišnjem Sergeju Stojakoviću
Banjaluka: Zlatnik pripao 11-godišnjem Sergeju Stojakoviću
Srna

BANjALUKA - Jedanaestogodišnjem Sergeju Stojakoviću pripao je zlatnik na tradicionalnom lomljenju božićne česnice koje je za djecu organizovano u banjalučkom kvartu Starčevica.

Zlatnik sa temom Hristovog rođenja vrijedan 300 KM ove godine se nalazio u komadu česnice koji je dobio ovaj dječak.

Lomljenje česnice organizovala je zajednica etažnih vlasnika zgrade u Ulici Prve krajiške brigade Narodne odbrane 1.

Ovoj, četvrtoj po redu manifestaciji prisustvovalo je oko stotinak djece i veći broj odraslih koji su se počastili kuvanim vinom i rakijom.

Najčitanije