Gradovi

Banjaluka dobila centar za informisanje o proljećnoj akciji uređenja grada

Banjaluka dobila centar za informisanje o proljećnoj akciji uređenja grada
Banjaluka dobila centar za informisanje o proljećnoj akciji uređenja grada
Srna

BANjALUKA - U Banjaluci je od danas u funkciji gradski korisnički centar zahvaljujući kojem građani mogu dobiti potrebne informacije o proljećnoj akciji uređenja grada.

Ovaj centar biće na raspolaganju građanima svakog radnog dana od 8.00 časova do ponoći i subotom od 8.00 do 16.00 časova.

Informacije o akciji građani mogu dobiti pozivom na broj 051/333-051.

"Prepoznajući potrebu za što kvalitetnijom i transparentnijom komunikacijom sa građanima, grad je donio odluku o uvođenju eksperimentalnog projekta korisničkog centra", saopšteno je iz gradske Administrativne službe.

Pitanja se mogu postavljati i putem glasovne poruke ili direktnom komunikacijom sa operaterima.

"Cilj je da se na što jednostavniji način pruže potrebne informacije, da svaki građanin može da ostvari kontakt sa Administrativnom službom i da svojim komentarima i prijedlozima svi zajedno dobijemo kvalitet više", navode u Administrativnoj službi.

U toku je prva sedmica akcije proljećnog uređenja grada, a akcija traje do 20. aprila.

Najčitanije