BIJELjINA - Zbog kvara na trafo-stanicama, u Bijeljini je jutros centar grada i nekoliko prigradskih naselja bez struje.
Bez napajanja električnom energijom ostalo je oko 3.500 korisnika u centru, Karađorđevoj i Višnjićevoj ulici, području oko parka, Pučilama, Patkovači i Gvozdevićima, rečeno je Srni u bijeljinskoj "Elektrodistribuciji".
Struje je nestalo jutros oko četiri časa.
"Ekipe su na terenu i u toku je otklanjanje kvara", ističu u "Elektrodistribuciji".