Gradovi

Bijeljina: Bez struje oko 3.500 korisnika

Bijeljina: Bez struje oko 3.500 korisnika
Bijeljina: Bez struje oko 3.500 korisnika
Srna

BIJELjINA - Zbog kvara na trafo-stanicama, u Bijeljini je jutros centar grada i nekoliko prigradskih naselja bez struje.

Bez napajanja električnom energijom ostalo je oko 3.500 korisnika u centru, Karađorđevoj i Višnjićevoj ulici, području oko parka, Pučilama, Patkovači i Gvozdevićima, rečeno je Srni u bijeljinskoj "Elektrodistribuciji".

Struje je nestalo jutros oko četiri časa.

"Ekipe su na terenu i u toku je otklanjanje kvara", ističu u "Elektrodistribuciji".

Najčitanije