BIJELJINA – Grupa građana iz Bijeljine je u noći između 26. i 27. lancima i katancima zaključala dva ulaza u Gradskom parku i ostavila je poruku : Samo vas gledamo, park za sve...
"Na šaljiv i malo neukusan način poslata je poruka vlastima kojom se pokazuje šta bi se desilo ako dopustimo da se stvari rade kako drugi hoće, oni koji nas dovode do stanja kada nemamo svoj glas", navedeno je u pismu.