BIJELjINA - Snabdijevanje električnom energijom na području opštine Bijeljina ponovo je uredno nakon što su otklonjeni kvarovi na nekoliko trafo-stanica, potvrđeno je Srni u bijeljinskoj "Elektrodistribuciji".
Zbog kvarova na trafo-stanicama centar grada i nekoliko prigradskih naselja ostalo je jutros oko 4.00 časa bez struje, a popravke su počele oko 7.00 časova.
Bez napajanja električnom energijom ostalo je oko 3.500 korisnika u centru, Karađorđevoj i Višnjićevoj ulici, području oko parka, Pučilama, Patkovači i Gvozdevićima.