BIJELjINA - Ekipe bijeljinskog preduzeća Gradska toplana utvrdile su da je u 40 stanova od 100 kontrolisanih temeperatura bila ispod dozvoljene, rekao je Srni vršilac dužnosti direktora ovog preduzeća Milenko Vićanović.
"Građani Bijeljine, u čijim stanovima su ekipe izmjerile temperaturu ispod 17 stepeni, treba da podnesu do kraja februara pismeni zahtjev za umanjenje duga", rekao je Vićanović.
On je istakao da građani još nisu podnijeli zahtjeve za umanjenje duga.