BIJELjINA - Prva beba u 2012. godini u Bijeljini rođena je 1. januara u 16.57 časova, dječak težak 3 440 kilograma i dugačak 52 centimetara, rečeno je Srni na Porodiljskom odjeljenju bijeljinske Opšte bolnice "Sveti Vračevi".
"Beba i mama Katarina Radovanović osjećaju se dobro", rekla je dežurna babica Jelena Vidačak.
Od ponoći 31. decembra do danas u 7.10 rođene su ukupno dvije bebe. Druga beba je djevojčica teška 3 140 kilograma i dugačka 53 centimetra.
U prošloj godini u bijeljinskom porodilištu rođene su 1 052 bebe.