Gradovi

Bijeljina dobila prve stanovnike u 2012.

Bijeljina dobila prve stanovnike u 2012.
Bijeljina dobila prve stanovnike u 2012.
Srna

BIJELjINA - Prva beba u 2012. godini u Bijeljini rođena je 1. januara u 16.57 časova, dječak težak 3 440 kilograma i dugačak 52 centimetara, rečeno je Srni na Porodiljskom odjeljenju bijeljinske Opšte bolnice "Sveti Vračevi".

"Beba i mama Katarina Radovanović osjećaju se dobro", rekla je dežurna babica Jelena Vidačak.

Od ponoći 31. decembra do danas u 7.10 rođene su ukupno dvije bebe. Druga beba  je djevojčica teška 3 140 kilograma i dugačka 53 centimetra.

U prošloj godini u bijeljinskom porodilištu rođene su 1 052 bebe.

Najčitanije