Nevrijeme praćeno kišom i jakom grmljavinom koje je od sinoć zahvatilo opštinu Trebinje prouzrokovalo je nestanak električne energije na području Zubaca, Trebinjskih brda, Petrovog polja i dijelu Polica.
Zbog kvara na izvorištu "Vrelo oko" grad je jutros bio bez vode, ali je vodosnabdijevanje normalizovano nakon što je otklonjen kvar na elektromreži.
U Trebinju jutros udari bure dostižu 50 kilometara na čas, dok u višim dijelovima Hercegovine pada snijeg.