BANjALUKA - Predsjednik Vlade Republike Srpske Aleksandar Džombić posjetiće sutra djecu iz banjalučkog Doma za nezbrinutu djecu "Rada Vranješević" koja se nalaze na zimovanju na Jahorini u Hotelu "Vučko".
Posjeta je zakazana za 10.00 časova, najavljeno je danas iz Biroa Vlade Srpske za odnose sa javnošću.
Djeca bez roditeljskog staranja, njih 55-oro sa vaspitačima i medicinskim osobljem, boravi od 12. januara na Jahorini na sedmodnevnom zimovanju koje im je obezbijeđeno posredstvom Vlade Srpske, tako što je premijer Srpske preusmjerio sredstva za reprezentaciju za zimovanje štićenika ovog doma.