KNEŽEVO - Lice čiji su inicijali D.F. iz Kneževa pokušalo je da falsifikovanom novčanicom od 20 KM plati natočeno gorivo na benzinskoj pumpi "Mon-Ami" u Kneževu, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.
Policija je u ponedjeljak uzela izjavu od osumnjičenog, a prema riječima portparola CJB Banjaluka Gospe Arsenović, protiv njega slijedi podnošenje izjave za krivično djelo falsifikovanja novca.
U toku je prikupljanje ostalih potrebnih podataka, vaznih za ovo krivično djelo.