Gradovi

Građani da se angažuju na čišćenju snijega

Građani da se angažuju na čišćenju snijega
Građani da se angažuju na čišćenju snijega
Srna

BANjALUKA - Gradonačelnik Banjaluke Dragoljub Davidović pozvao je danas članove omladinskih, studentskih, sportskih organizacija i drugih udruženja građana, kao i sve Banjalučane, da se uključe i pomognu u akciji čišćenja snijega sa javnih površina na području grada.

"Aktivno učešće većeg broja građana na uklanjanju snijega i leda obezbijedilo bi veću sigurnost i izbjeglo povređivanje ljudi", rekao je Davidović.

Najčitanije