Gradovi

Gradski prevoz u Zenici obnavlja vozni park

Gradski prevoz u Zenici obnavlja vozni park
Gradski prevoz u Zenici obnavlja vozni park
Fena

ZENICA - Gradsko javno saobraćajno preduzeće "Zenicatrans - prevoz putnika" ovih dana je uključilo u saobraćaj pet autobusa marke Mercedes, kapaciteta 31 sjedište i 50 stajaćih mjesta, koji će saobraćati na linijama gradskog prijevoza.

-Ovo je nastavak planiranih nabavki autobusa koji će se koristiti u gradskom i prigradskom saobraćaju. Radi se o investiciji od 230 hiljada KM, koja je realizirana vlastitim sredstvima - kaže Jusuf Borić, direktor ovog preduzeća.

Prema njegovim riječima, "Zenicatrans - prevoz putnika" će i u narednom periodu nastaviti aktivnosti na obnavljanju svog voznog parka, odnosno poboljšanju pružanja usluga za svoje putnike, ne samo u gradskom, već i u ostalim vrstama saobraćaja.

Najčitanije