MRKONjIĆ GRAD - Članovi kluba mladih Crvenog krsta u Mrkonjić Gradu podijelili su 35 paketića sa slatkišima djeci iz višečlanih porodica.
Paketiće su ovoj djeci za pravoslavnu Novu godinu obezbijedili učenici osnovnih škola "Petar Kočić" i "Ivan Goran Kovačić" iz Mrkonjić Grada preko akcije "Jedan slatkiš, jedno dijete".
"Ovom akcijom smo željeli da obradujemo djecu iz višečlanih porodica i da im poklonimo malo više pažnje u praznične dane", rekla je član Predsjedništva Kluba mladih Dijana Kuridža.