Gradovi

Obustava grijanja u tri banjalučka naselja zbog sanacije kvara

Obustava grijanja u tri banjalučka naselja zbog sanacije kvara
Obustava grijanja u tri banjalučka naselja zbog sanacije kvara
Srna

BANJALUKA - Tehničke ekipe "Toplane" danas popodne će raditi na sanaciji kvara, zbog čega će doći do obustave grijanja u naseljima Starčevica, Obilićevo i Kočićev Vijenac.

Kvar se dogodio na cjevovodu magistralnog vrelovoda Vrbas u Bulevaru vojvode Stepe Stepanovića kod OŠ "Branko Radičević", a dio mreže na kojoj se vrši sanacija stara je više od 38 godina, saopšteno je iz "Toplane".

U saopštenju se navodi da će tehničke ekipe raditi cijelu noć da bi svi korisnici već sutra ujutro imali uredno snabdijevanje toplotnom energijom.

Iz "Toplane" mole građane da imaju razumjevanja zbog nastale situacije, naglasivši da je cilj da se što prije otkloni kvar.

Najčitanije