BIJELJINA - Od početka snježnih padavina do danas na području opštine Bijeljina raščišćno je oko 80 odsto parkirališta i na njima počinje naplata parkinga, rekao je Predrag Petričević, šef Odsjeka za upravljanje javnim parkiralištima.
"Parking nismo naplaćivali od petka do danas, a radnici 'Patriota', koji su u službi naplate, u to vrijeme su raščišćavali snijeg", rekao je Petričević.
On je dodao da je najveći parking, iza Robne kuće "Emporijum"‚ raščišćen već u ponedjeljak, jer je, kako je pojasnio, bio pristupačan za kamione koji su samo sa ovog dijela "izvukli" 120 kubika snijega.
U slučaju novih padavina, rekao je Petričević, parkiranje neće biti naplaćivano.
"Naplata će biti samo na onim parking mjestima koja potpuno budu očišćena od snijega, kako je to bilo i prethodnih dana", rekao je Petričević.