KOTOR-VAROŠ - Iz budžeta opštine Kotor-Varoš za 2012. godinu biće izdvojeno 110.000 maraka za stipendiranje srednjoškolaca i studenata, izjavio je danas Srni zamjenik načelnika ove opštine Dalibor Vučanović.
Vučanović je istakao da su programom stipendiranja obuhvaćena 103 studenta i 47 srednjoškolaca.
''Mjesečna stipendija za studente iznosi 100 KM, a za učenike 50 maraka. Vodili smo računa da stipendije dobiju studenti i učenici, koji su u dosadašnjem školovanju postigli izuzetne rezultate'', naglasio je on.
Foto: ilustracija