BANJALUKA - Dio spomenika koji se nalazi u centru grada u okviru krivog sata, koji simbolizuje vrijeme udara velikog zemljotresa 1969. godine, oštećen je tokom nedavnih zimskih neprilika i još nije saniran.
Sa spomenika na Trgu Krajine su otpale dvije pločice i razlio se malter. Prema riječima nadležnih iz Administrativne službe grada, upoznati su s ovim oštećenjem, a ističu da će saniranje izvršiti kada krene građevinska sezona.