BANjALUKA - U Domu omladine u Banjaluci juče su pale gipsane ploče sa plafona zbog pucanja toplovodne cijevi koja ih je natopila vodom i izazvala njihov pad, ali nije bilo povrijeđenih.
- Odmah smo zavrnuli sve ventile i pozvali radnike "Toplane" koji su sanirali kvar i ponovo pustili grijanje. Gipsane ploče smo promijenili tako da je sada sve uredu. Najgore od svega je što se to desilo baš pred otvaranje Galerije koju smo napravili u Domu omladine. Srećom, sve je brzo završeno tako da je galerija sinoć otvorena a i prva izložba u njoj, umjetnika Nikole Zaklana - rekao je predsjednik izvršnog odbora omladinskog Savjeta Banjaluka Željko Antonić.