BANJALUKA - Osim što uredno naplaćuju parkinge, gradske vlasti obično su revnosne i u borbi protiv bahatog parkiranja.
Kazne koje se pritom propisuju, znaju pošteno da opale po džepu nesavjesnog vozača.
Otud je odgovornost opštinskih činovnika još veća, pogotovo kada voze službene automobile.
Međutim...
Pogledajte fotografije koje su nam poslali čitaoci „Nezavisnih“, a na kojima se nalazi vozilo koje pripada Gradu Banjaluka. Ne samo da je nepropisno parkirano, nego se nalazi i na mjestu predviđenom za invalide!
Lokacija: podzemna garaža u Tržnom centru „Merkator“ u Banjaluci.
Vrijeme: 10 časova i 20 minuta.
Datum: 5. mart 2012. godine.
Da li vi parkirate auto tamo gdje ima mjesta ili tamo gde je dozvoljeno?
Poštujete li pravila?