PALE - Načelnik opštine Pale Slobodan Savić posjetio je danas Specijalnu bolnicu za fiziologiju i bolesti ženskih reproduktivnih organa "Neo vita" i uručio skromne novčane poklone za prvorođene bebe u 2012. godini.
Savić je izrazio zadovoljstvo što je imao priliku da na ovaj način poželi dobrodošlicu novim stanovnicima Pala.
On je izrazio nadu da će pozitivan trend prinova u ovoj opštini biti nastavljen i u toku godine.
Direktor klinike "Neo vita" Slobodan Đerić zahvalio je za posjetu i brigu opštinskog rukovodstva za novorođenčad i porodilište na Palama.
Đerić je dodao da su svi porođaji obavljeni prirodnim putem i bez komplikacija tako da će majke i bebe već za Božić biti u svojim domovima.
U Specijalnoj bolnici za fiziologiju i bolesti ženskih reproduktivnih organa "Neo vita" na Palama u prvim danima januara rođeno je šest beba.