BANjALUKA - Predsjedniku Upravnog odbora Zdravstveno turističkog centra Banja Vrućica dr Draganu Bogdaniću uručena je zahvalnica Panevropskog univerziteta "Apeiron" iz Banjaluke za dosadašnju saradnju u edukaciji studenata Zdrastvenog fakulteta ove visokoškolske ustanove.
"Ova zahvalnica je svojevrsno priznanje za žBanju Vrućicuž, jer smo kroz edukaciju studenata Zdrastvenog fakulteta, koji imaju praktičnu nastavu kod nas, pokazali na konkretnom primjeru kako treba da sarađuju obrazovne i privredne ustanove da bi dobili kvalitetan kadar", rekao je Bogdanić.
Zahvalnica je uručena na svečanosti povodom dana Univerziteta "Apeiron", prenosi agencija "Info 5".