BANJALUKA - Gradonačelnik Dragoljub Davidović dobio je dokumentovanu informaciju da se vozila koja koriste neke gradske službe parkiraju na neprimjeren i nedopušten način, te je protiv neodgovornih radnika preduzeo odgovarajuće mjere, saopšteno je iz Odsjeka za odnose sa javnošću Administrativne službe grada.
Gradonačelnik, ujedno, pozdravlja ovakav vid saradnje sa građanima i sredstvima javnog informisanja i ovom prilikom poziva sve da o ovakvim i sličnim slučajevima obavijeste Admnistrativnu službu i Kabinet gradonačelnika, kako bi se ovakve pojave spriječile a neodgovorni radnici sankcionisali.
Vezane vijesti:
Banjaluka: Ko će da blokira vozilo za blokiranje? (Foto)