DRVAR - U Drvaru je završena akcija proljećnog čišćenja grada tokom koje su sanirane divlje deponije, te gradska deponija na Vušića polju.
Odvezeno je kabasto smeće, a zasađeni su i novi travnjaci.
Načelnik opštine Anka Papak-Dodig ističe da se pristupilo i čišćenju saobraćajnica i sasijecanju vegetacije u putnom pojasu u skladu sa propisima.
Prema njenim riječima, u akciju, koja bi trebalo da ozvaniči početak borbe za grad po mjeri njegovih žitelja, osim Javnog preduzeća "Komunalac", uključili su se i učenici osnovnih i srednjih škola, nevladine organizacije i građani.
"Rezultati akcije su vidljivi na svakom koraku", kaže ona.
Foto: ilustracija