BANJALUKA - Da je za sreću dovoljan samo kvadrat betona svakodnevno se uvjeravaju korisnici gradskog i prigradskog prevoza u Banjaluci.
Naime, kod "Medicinske elektronike", u Ulici Vuka Karadžića (dakle - u centru grada), ne postoji betonski prilaz, tako da su putnici namjernici primorani da sa trotoara zagaze u blato kako bi prišli stajalištu.
Isto važi i u obrnutom slučaju, kada se izlazi iz autobusa.
Ne znamo hoće li se u doglednije vrijeme nadležni odlučiti na potrošnju jedne vreće cementa, malo vode i šljunka, ali nam ovaj primjer rječito govori šta se dobija, osim mnogo blatnjavih cipela, kada se posao obavlja preko volje i sa željom da se što prije ispusti iz ruku.