Gradovi

Srebrenički osnovci najbolji u biciklizmu

Srebrenički osnovci najbolji u biciklizmu
Srebrenički osnovci najbolji u biciklizmu
Srna

SREBRENICA - Ekipa učenika Osnovne škole "Petar Petrović Njegoš" iz Srebrenice pobjednik je takmičenja u biciklizmu "Poštujmo saobraćajne propise" za regiju Birač, koje je danas održano u Srebrenici.

Pobjednička ekipa plasirala se na Republičko takmičenje, koje će narednog mjeseca biti održano u Tesliću.

Na današnjem takmičenju učestvovale su pobjedničke ekipe osnovnih škola sa opštinskih takmičenja iz Milića, Vlasenice, Bratunca, Osmaka, Zvornika, Šekovića i Srebrenice.

Najčitanije