BANJALUKA- Naselje Starčevica danas oko 13 časova ostalo je bez vode.
U banjalučkom 'Vodovodu' su potvrdili kvar na vodovodnoj mreži ali nisu željeli detaljnije pričati o njemu.
"Došlo je do kvara na vodovodnoj mreži, ekipe su na terenu, a vrijeme otklanjanja kvara zavisi od puno faktora", odgovorili su u banjalučkom Vodovodu.