Gradovi

Sutra počinje sajam meda u Šamcu

Sutra počinje sajam meda u Šamcu
Sutra počinje sajam meda u Šamcu
Srna

ŠAMAC - U šamačkoj opštini sutra i u petak, 7. decembra, biće održan Četvrti sajam meda, pčelarske opreme i zdrave hrane "Šamac 2012", na kojem se očekuje učešće više od 30 izlagača iz BiH i Srbije.

Sajam organizuje Turistička organizacija u Šamcu u saradnji sa opštinom, a pod pokroviteljstvom Ministarstva trgovine i turizma Republike Srpske.

Predviđeno je da Sajam otvore ministar trgovine i turizma Srpske Bakir Ajanović i načelnik opštine Šamac Savo Minić.

Direktor Turističke organizacije u Šamcu Karolina Pupčević rekla je da vlada veliko interesovanje za Sajam i da se očekuje više od 30 izlagača iz BiH i Srbije.

"U okviru dvodnevnog sajma, osim predstavljanja proizvoda od meda biće održana i predavanja iz oblasti pčelarstva. Na kraju će biti uručene zahvalnice", istakla je Pupčević.

Postavka izložbeno-prodajnih proizvoda biće u Hotelu "Plaža" u Šamcu.

Sajam će oba dana biti otvoren za posjetioce od 10.00 do 19.00 časova.

Najčitanije