BIJELjINA - Svih 12 osnovnih i šest srednjih škola na području Bijeljine spremno je za početak nastave u drugom polugodištu u ponedjeljak, 24. januara.
U Odjeljenju za društvene djelatnosti opštine Bijeljina Srni je rečeno da su za sve škole obezbijeđene dovoljne količine energenata za grijanje.
"Sve je spremno i vjerujem da će nakon zimskog odmora i nastavnici i učenici u svim obrazovnim ustanovama nastaviti radne zadatke u pozitivnoj atmosferi", rekao je načelnik Odjeljenja Slavko Bašić, čestitajući početak nastave u drugom polugodištu.
U školama na području Semberije školsku 2010/2011. godinu pohađa 10 024 osnovaca i 4 315 srednjoškolaca.