Gradovi

Svetosavska priredba u osnovnim školama

Agencije

BANJALUKA - Načelnik opštine Laktaši Milovan Topolović i predsjednik skupštine opštine Snježana Kelečević čestitali su učenicima i prosvjetnim radnicima u ovoj opštini današnji praznik - Svetog Savu.

"Svim našim učenicima, studentima, prosvjetnim radnicima i domaćinima u čijim domovima se danas slavi krsna slava Sveti Sava, želimo mnogo zdravlja, sreće, prosvećenosti i blagostanja. Neka nas duh prosvetiteljstva i pravoslavlja, kojem je učio prvi srpski prosvetitelj Sveti Sava, podstiče da svakog dana budemo bolji, obrazovaniji i sa više razumijevanja prema drugima", istaknuto je u zajedničkoj čestitki.

Načelnik Topolović prisustvovao je danas Svetosavskoj priredbi u osnovnim školama "Mladen Stojanović" u Laktašima i "Desanka Maksimović" u Trnu gdje je izveden prigodan program u čast i pomen velikog svetitelja.

Kelečevićeva je prisustvovala Svetosavskoj priredbi u osnovnim školama "Holandija" u Slatini i "Georgios Papandreu" u Aleksandrovcu, saopšteno je iz Administrativne službe Laktaši.

Najčitanije