TREBINjE - Zbog snijega, koji na području Trebinja pada neprestano i velikim intenzitetom, vozila se otežano kreću, na trotoarima ima snijega i leda, a u toku je vanredna sjednica Opštinskog štaba Civilne zaštite.
Visina snijega u gradu je oko dvadeset centimetara, a u okolnim selima i do jednog metra.
Načelnik Odjeljenja za komunalne poslove opštine Trebinje Stevan Bekan kaže da su angažovane ekipe komunalnog i "Hercegovinaputeva" na čišćenju ulica u gradu i svim prigradskim naseljima.
U Službi hitne pomoći Srni je potvrđeno da danas nije bilo intervencija zbog lomova.