TREBINjE - Maturanti Centra srednjih škola u Trebinju danas su darovali 20 doza krvi za potrebe bolnice u ovom gradu.
U proteklom periodu krv su darovali i maturanti Gimnazije i Tehničke škole, dok će u sljedećoj akciji humanost pokazati učenici završnih razreda Srednjoškolskog centra u Bileći.
U dosadašnjem periodu ove godine u Službi za transfuziologiju Opšte bolnice Trebinje organizovano je ukupno osam akcija dobrovoljnog davalaštva krvi.