Gradovi

U Doboju opljačkana benzinska pumpa

U Doboju opljačkana benzinska pumpa
Foto: N.N. | U Doboju opljačkana benzinska pumpa
N.N.

DOBOJ - Dva maskirana lica opljačkala su benzinsku pumpu "Nestro petrol" u Ulici Svetog Save u Doboju, a za sada nije poznato koliko novca je otuđeno.

Policijska stranica Doboj 1 saopštila je da je noćas oko 1.00 čas prijavljeno da su u benzinskoj pumpi "Nestro petrol" dva nepoznata maskirana lica, uz prijetnju upotrebe oružja, izvršila krivično djelo razbojništvo.

"Nepoznata lica, nakon što su otuđila određen iznos novca, udaljila su se u nepoznatom pravcu", saopšteno je iz Policijske stanice Doboj 1.

Uviđaj je u toku, kao i rad na rasvjetljavanju ovog krivičnog djela.

Najčitanije