DRVAR - U akciji proljećnog uređenja opštine Drvar prikupljeno je 20 tona otpada.
Na području gradskih i prigradskih mjesnih zajednice samo u prvoj sedmici od kako je počelo uređenje prikupljeno je 12 tona otpada, a u seoskim mjesnim zajednicama osam tona, saopšteno je Administrativne službe opštine Drvar.
Načelnik opštine Drvar Anka Papak-Dodig najavila je da će akcija pod nazivom "April-mjesec čistoće" trajati do kraja ovog mjeseca.
Na kraju akcije biće zasađeni novi travnjaci.
Akciju su organizovali opština Drvar, komunalno pređuzeće "Komunalac" i Savjet mladih, a veliki doprinos daju i građani uređenjem prostora oko svojih dvorišta.