BANjALUKA - Zbog otežanog punjenja rezervoara, danas u poslijepodnevnim časovima doći će do poremećaja u vodosnabdijevanju viših zona banjalučkih naselja Kočićev vijenac, Lauš, Pobrđe i Šibovi.
Otežano punjenje rezervoara uzrokovano je niskim vodostajem rijeke Vrbas, saopšteno je iz preduzeća "Vodovod" Banjaluka.
Smanjenim kapacitetom radi i bunarski sistem u naselju Novoselija.