BANjALUKA - Pripadnici Vatrogasne jedinice Banjaluka uklonili su danas snijeg i led sa "simsa" zgrade Administrativne službe grada Banjaluka koji je mogao da ugrozi prolaznike.
"Dobili smo dojavu od inspektora građevinske struke sa terena da je došlo do pada dijela snijega i leda sa `simsa` zgrade Administrativne službe grada Banjaluka koji ima nagib prema glavnoj ulici i da prijeti opasnost da ugrozi pješake", potvrdio je Srni komandir smjene Vatrogasne jedinice Ostoja Vuković.
On je rekao da je na "simsu" bilo dosta snijega i leda te je postojala opasnost povrede pješaka, ali brzom intervencijom vatrogasaca opasnost je otklonjena.