Gradovi

Vlasenica: Osnovan biciklistički klub

Srna

VLASENICA - U Vlasenici je formiran biciklistički klub "KPL", koji već okuplja tridesetak registrovanih članova, a poziv za upis stalno je otvoren, rekao je Srni predsjednik Kluba Željko Lukić.

On je istakao da je namjera osnivača da popularišu i omasove ovaj sport, a akcenat u radu biće stavljen na brdskom biciklizmu.

"Zvanično smo ušli u članstvo Biciklističkog saveza BiH, odnosno Asocijacije brdskog biciklizma BiH. U ovoj godini planirano da okupimo članstvo i počnemo priprema za narednu takmičarsku sezonu, jer namjeravamo da kandidujemo takmičere za trke koje budu u takmičarskom kalendaru", rekao je Lukić.

Klub će 26. maj u Vlasenici organizovati "biciklijadu", na koju će biti pozvani takmičari iz cijele BiH, a "KPL" i zvanično predstavljen javnosti.

Najčitanije