ZVORNIK - U zgradu opštine Zvornik biće uveden video nadzor, a ta investicija će koštati oko 7.000 KM, kažu u stručnoj službi oštine.
Video nadzor se uvodi radi veće bezbjednosti zaposlenih i korisnika usluga lokalne uprave.
Biće postavljeno 10 kamera - tri izvan zgrade i sedam u unutrašnjosti objekta, rečeno je danas novinarima u stručnoj službi.
Očekuje se da će video nadzor biti u funkciji za sedam dana.