Hronika

Banjalučanin i Bijeljinac prekršili izolaciju

Banjalučanin i Bijeljinac prekršili izolaciju
Foto: Ilustracija | Banjalučanin i Bijeljinac prekršili izolaciju

BANJALUKA, BIJELJINA - Po dostavljenim izvještajima policijskih službenika Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske i komunalnih policajaca osobe koje su prekršile mjeru kućne izolacije su Dušan (Tode) Miljuš iz Banjaluke i Goran (Nikola) Jerković iz Bijeljine.

Do sada su komunalni policajci iskontrolisali 76.089 osoba za mjere kućne izolacije od čega njih 255 ovu mjeru nije ispoštovalo, saopšteno je iz Ministarstva uprave i lokalne samouprave Republike Srpske.

Takođe je navedeno da su komunalni policajci u Republici Srpskoj i policijski službenici Ministarstva unutrašnjih poslova do sada su utvrdili da 271 osoba nije ispoštovala mjeru kućne izolacije.

Najčitanije