Hronika

Preminuo radnik koji je pao sa zgrade u Banjaluci

Preminuo radnik koji je pao sa zgrade u Banjaluci
Foto: N.N. | Preminuo radnik koji je pao sa zgrade u Banjaluci

BANJALUKA - Građevinski radnik koji je danas pao sa zgrade u Banjaluci preminuo je usljed zadobijenih povreda, rečeno je Srni u Univerzitetskom kliničkom centru /UKC/ Republike Srpske.

U UKC-u je rečeno da je pacijent preminuo uprkos naporima ljekara.

Vezana vijest: 

Radnik pao sa zgrade u Banjaluci, Hitna i policija na terenu

Radnik je nastradao na gradilištu u banjalučkom naselju Tunjice. 

Najčitanije