BANJALUKA - Građevinski radnik koji je danas pao sa zgrade u Banjaluci preminuo je usljed zadobijenih povreda, rečeno je Srni u Univerzitetskom kliničkom centru /UKC/ Republike Srpske.
U UKC-u je rečeno da je pacijent preminuo uprkos naporima ljekara.
Vezana vijest:
Radnik pao sa zgrade u Banjaluci, Hitna i policija na terenu
Radnik je nastradao na gradilištu u banjalučkom naselju Tunjice.