Svijet

Iran: Naftom ćemo se suprotstaviti SAD

Iran: Naftom ćemo se suprotstaviti SAD
Foto: N.N. | Iran: Naftom ćemo se suprotstaviti SAD

TEHERAN - Islamska Republika će se oduprijeti pritiscima američkih sankcija oslanajući se na svoju naftu i druge prirodne resurse, izjavio je danas potpredsjednik Irana Ešak Jahangiri.

"Ovo je ključni momenat za našu ekonomiju, ali mi nismo bez izlaza. Ova država ima mnoštvo ljudskih i prirodnih resursa na koje se može osloniti", prenijela je iranska novinska agencija Irna izjavu Jahangirija.

Najčitanije