MANAMA - Američka mornarica traga danas za dvojicom članova posade helikoptera koji je pao u vode Crvenog mora.
Tri člana posade spasena su kasno sinoć poslije pada helikoptera "MH-60S najthok" u centralnom dijelu Crvenog mora, nakon polijetanja sa razarača "Vilijam P. Lorens".
Američka Peta flota, koja je stacionirana u Bahreinu, saopštila je da u potrazi za još dva člana posade učestvuju po jedan avion i brod, prenio je AP.
Mornarica navodi da je istraga o ovom događaju u toku i da nije bilo neprijateljskih aktivnosti.