Tokom noći izbio je požar u jednom ugostiteljskom objektu u Požeškoj ulici broj 41 na Banovom brdu.
Požar je izbio jutros oko pet sati, a restoran se nalazi uz pijacu na Banovom brdu.
Prema nezvaničnim informacijama, nema povrijeđenih, prenose srpski mediji.
Na terenu je veliki broj vatrogasaca.
U dogašavanju požara ušestvuje 31 vatrogasac sa 11 vatrogasnih vozila, a spriječeno je širenje vatre na druge objekte.
Plamen se uzdizao više metara u vis. Vatrogasci trenutno rade na lokalizaciji i gašenju.
Prije desetak dana, na isti lokal bačen je molotvoljev koktel, a počinilac je uhapšen. Biće obavljen uviđaj kako bi se utvrdio uzrok požara.