Svijet

Ruski brod greškom poslao poziv u pomoć

Ruski brod greškom poslao poziv u pomoć
Foto: N.N. | Ilustracija
Srna

OSLO - Ruski ledolomac greškom je jutros poslao SOS signal dok se nalazio zapadno od obale Norveške i brod nije u opasnosti u ovom trenutku, rečeno je agenciji TASS u norveškoj spasilačkoj službi.

"Ledolomac u ovom trenutku nije ni u kakvoj opasnosti. Dva od tri motora rade, pa posada može da kontroliše brod", rekao je predstavnik službe.

Izvor iz ruske pomorske službe rekao je da ledolomac pripada kompaniji "Rosmorport" i da se zove "Tor"

Najčitanije