Svijet

Tramp: Nije me briga koliko ste bolesni,izađite i glasajte

Tramp: Nije me briga koliko ste bolesni,izađite i glasajte
Tramp: Nije me briga koliko ste bolesni,izađite i glasajte
Agencija

VAŠINGTON - Republikanski kandidat za predsjednika SAD uputio je poziv na glasanje i ljudima na samrti.

 “Nije me briga koliko ste bolesni, nije me briga ako ste upravo došli od ljekara s najgorim mogućim vijestima. Nema veze, izdržite do 8. novembra. Izađite i glasajte“, rekao je Tramp na skupu u Nevadi.

Kasnije je dodao da se, naravno, šalio, i pokušao da utješi bolesne.

“Sve što ćemo reći je - Volimo vas i uvijek ćemo vas se sjećati“, rekao je Tramp.

Tramp je poznat po netaktičnim izjavama, a svojim govorima je već odbio dio potencijalnih birača. Moguće da je ovo bio nervozni pokušaj da preokrene izbornu trku, u kojoj, prema posljednjim rezultatima, gubi.

Najčitanije