ŠIPOVO – Policija iz Šipova uhapsila je tri lica zbog sumnje da su u proteklom periodu na području ove opštine izvršila pet krađa, rečeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Banjaluka.
Hapšenje je izvršeno juče, a lica čiji su inicijali P.J, N.J. i A.D, svi iz Šipova, osumnjičena su da su počinili tri teške krađe i dvije krađe.
Od uhapšenih je oduzeto više mobilnih telefona, jedan bicikl, fotoparat i drugi ukradeni predmeti.
Nakon kriminalističke obrade osumnjičeni su pušteni na slobodu, a protiv njih će biti podnesen izvještaj Okružnom tužilaštvu Banjaluka.