Svijet

Zaplijenjeno 25 kilograma marihuane, uhapšeni Albanci

Agencije

BRINDIZI - Italijanska policija zaplijenila je danas u gradu Brindizi, na jugu zemlje, 25 kilograma marihuane sakrivene u jednom "mercedesu" i uhapsila dvojicu albanskih državljana.

Njihov auto nalazio se na trajektu koji je u Brindizi stigao iz grčkog mjesta Igumenica, prenijela je agencija Ansa.

Droga je bila namijenjena italijanskom tržištu, saopštili su istražitelji.

Marihuana je bila sakrivena u duplom dnu u prtljažniku automobila, podijeljena u dvadeset paketića obmotanih celofanom.

Uhapšena su dvojica albanskih državljana starosti 20 i 34 godine i optužena za međunarodnu trgovinu drogom, navela je Ansa.

Najčitanije