BRINDIZI - Italijanska policija zaplijenila je danas u gradu Brindizi, na jugu zemlje, 25 kilograma marihuane sakrivene u jednom "mercedesu" i uhapsila dvojicu albanskih državljana.
Njihov auto nalazio se na trajektu koji je u Brindizi stigao iz grčkog mjesta Igumenica, prenijela je agencija Ansa.
Droga je bila namijenjena italijanskom tržištu, saopštili su istražitelji.
Marihuana je bila sakrivena u duplom dnu u prtljažniku automobila, podijeljena u dvadeset paketića obmotanih celofanom.
Uhapšena su dvojica albanskih državljana starosti 20 i 34 godine i optužena za međunarodnu trgovinu drogom, navela je Ansa.