Svijet

Zbog prijetnje bombom evakuisano 311 restorana Mekdonaldsa

Agencije

VARŠAVA - Više od 300 restorana "Mekdonalds" u Poljskoj evakuisano je poslije prijetnje bombom, za koju se naknadno utvrdilo da je lažna, saopštila je policija.

Portparol policije je rekao da su restorani sinoć evakuisani kako bi svaki bio provjeren.

Pozivajući se na portparola "MekDonaldsa" u Poljskoj, portal Gazeta.pl je navela da je ta kompanija primila anoniman poziv da je u restoranu podmetnuta bomba, ne precizirajući u kom.

Portparol je rekao da oni nikada je ignorišu takve prijetnje, da je policija obaviještena i da su odmah preduzete mjere širom Poljske.

U Poljskoj ima 311 restorana "Mekdonalds", u kojima je zaposleno više od 16.000 ljudi, prenio je Rojters.

Najčitanije