Lebron igrao samo jedno poluvrijeme, Bobi odlično raspoložen

Ekipa Dalasa, sa veoma raspoloženim srpskim centrom Bobanom Marjanovićem bila je bolja od L.A. Lejkersa rezultatom 108:104. Lebron Džejms igrao je samo u prvom poluvremenu.

Druge večeri trening mečeva u Orlandu, na terenu su se našli najbolji igrač i najveći talenat današnje NBA lige - Lebron Džejms i Luka Dončić.

Obojica su u pripremnom odmjeravanju snaga Lejkersa i Mevsa igrali ograničen broj minuta (Lebron nešto više od 15, Luka nešto manje od 17), pa im je i učinak bio sličan.

Džejms je meč, u kojem je nastupao samo u prvom poluvremnu, završio sa 12 poena, 5 asistencija i 3 uhvaćene lopte, dok je Dončić zabilježio 14 poena, 6 uspešnih dodavanja i 5 skokova.

Pored raspoloženog Seta Karija, strijelca 23 poena, meč je obilježio srpski div Boban Marjanović.

On je na parketu proveo 24 minuta i iskoristio ih je za dabl-dabl učinak: 17 poena (šut iz igre 6 od 9), 13 skokova, i po dvije asistencije i blokade, a ubacio je Bobi i jednu trojku.

Kod Lejkersa, koji su u većem delu meča bili u prednosti ali ipak poklekli u finišu, po 13 poena ubacili su Džavel Mekgi i Kvin Kuk.