Muzika

Potvrđen prvi bend za Rooftop Manifesto III

Potvrđen prvi bend za Rooftop Manifesto III
Foto: Facebook / UG Baterflaj | Potvrđen prvi bend za Rooftop Manifesto III
Aleksandar Saradžić

Banjalučko Udruženje građana Baterflaj je objelodanilo prvi bend koji će nastupiti na ovogodišnjem izdanju Rooftop Manifesto III festivala. U pitanju je bend-domaćin događaja, DRT (Drotovi).

Više informacija o samom festivalu, kartama i datumu održavanja događaja biće poznato u narednim danima, kako ističu organizatori.

U nastavku pročitajte više o bendu DRT.

DRT (Drotovi) - Furiozna pank ekipa sa kojom se tek trebaju upoznati novije generacije alternativaca Banjaluke. Petočlani sastav će predstaviti autorski set pjesama i zasigurno neće razočarati sve one željne dobre muzike, piva i šutki.

Najčitanije